Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI ZAWODY 2009 PAWEŁKI 2009

PAWEŁKI 2009

PAWEŁKI KOBIETY MID 2009


 

Numer startowy

Imię nazwisko

pies/psy

Drużyna

Czas

1

73

Jolanta Kałat

IŚKA - siberian husky, A.C. - greyster

Kudłaci

3:42:10

2

51 Małgorzata Porc

DRAKO - siberian husky

Travois

3:43:37

3

91 Anna Kołek AKELA - alaskan malamute   3:51:54

4

90 Patrycja Palarz CHINOOK - alaskan malamute   3:51:55

5

81 Iwona Stefanek MAX- siberian husky Cze-mi 3:53:30

6

87

Agnieszka Szulc

OHIO - siberian huska, KRIWIANKA - siberian husky

  3:56:09

7

55

Karolina Gabrych

NEGRA - mix

  3:57:50

8

86

Barbara Adamczak

TIGRA - siberian husky

Travois

4:00:05

9

100

Martyna Piecko

LUNA PIECKOWA - siberian husky

Travois

4:00:07

10

82

Monika Garyga

BASKI - siberian husky

Travois

4:00:45

11

52

Alicja Kubiczek

MAX - eurodog

Travois

4:05:24

12

65

Joanna Perchaluk

LENA - owczarek belgijski groenenedal, FABIA- owczarek belgijski groenenedal

Belgspeed

4:05:44

13

98 PK

Maja Bryksa

    4:08:00

14

99

Edyta Langer

UNKAS- alaskan malamute, SAGITEK - alaskan malamute

Klub Malamuta

4:08:45

15

75

Aleksandra Bieniek

DIANA - siberian husky

Travois

4:16:10

16

96

Iwona Bieniek

MOLLY - siberian husky

Travois

4:16:31

17

70

Milena Klupś

TEEGAN – alaskan malamute

  4:31:11

18

56

Agata Kluczyńska

LULLABY APPALACHIAN – alaskan malamute

  4:31:17

19

74

Katarzyna Mazur

ANUKA - mix

  4:36:48

20

88

Agnieszka Sitarz

LENA - mix

  4:37:27

21

53

Weronika Golińska

SYRIUSZ - borzoj

  4:38:32

22

72

Joanna Kopczyńska - Babut

GABI – owczarek belgijsski groenendael, MAJA – owczarek belgisjki tervueren

Belgspeed

4:54:32

23

77

Agnieszka Compa

RITA - welsh corgi pembroke

  4:59:40

24

78 PK

Katarzyna Bartoszek

    4:59:42

25

92 PK

Magdalena Krulik

 

Z DONkiem CARLO

5:02:08

26

71

Agata Trojanowska

PARAGON - owczarek belgijski groenendael

Belgspeed

5:26:56

27

95

Aleksandra Gruszka

MALCZIK - bokser

  5:53:22

28

94

Kamila Mielczarek

ZARA - beagle

  5:59:23

29

54

Urszula Rybok

ORIANA - owczarek belgijski tervueren

Belgspeed

5:59:26

30

97

Agnieszka Pache

ZAHIR - owczarek belgijski

Belgspeed

5:59:27

31

58

Sabina Kalbarczyk

ROLF - owczarek niemiecki

Belgspeed

5:59:28

32

60

Dorota Pastewka

ACHILLES - owczarek belgijski

Belgspeed

6:00:01

33

62

Patrycja Gilewska

BRANDY - owczarek belgijski

Belgspeed

6:01:19

34

61

Katarzyna Kornak

NESS TEA - biały owczarek szwajcarski

Belgspeed

6:01:20

35

83

Iwona Kurdel

LUNA - siberian husky

Travois

6:46:50

36

57

Linda Marczyk

PARYS - siberian husky

  DNF

37

84

Agnieszka Kobus

NIKON - alaskan malamute

  DNF
38 76 Olga Wiewiórka FIONA - siberian husky   DNF
39 93 Mirela Imiołczyk VIVA - siberian husky Travois DNF

 

PAWEŁKI MĘŻCZYŹNI MID 2009


 

numer

Imię i nazwisko

pies/psy

drużyna

Czas

1

128

Karol Stanisławski

JAZDA- alaskan malamute, UTAH - siberian husky

  3:39:50

2

129

Marcin Lalik

TANAKA - alaskan malamute

  3:40:05

3

109

Tomasz Szlagor

NOBA - eurodog, ODIE - siberian husky

Kudłaci

3:50:53

4

126

Jacek Stefanek

VIRGO - samoyed

Cze-mi

3:53:29

5

117

Henryk Wysocki

SISI - siberian husky, SHILA - siberian husky

Hajery

3:56:08

6

101

Krzysztof Paradowski

VIGGO - mix

  3:57:32

7

107

Krzysztof Wrona

ALBA - mix

  3:57:46

8

119

Grzegorz Bugaj

ASTRA - siberian husky

Travois

4:00:01

9

122

Grzegorz Adamczak

ASHKE - siberian husky

Travois

4:00:08

10

108

Robert Bryksa

AJAS - owczarek belgijski

Belgspeed

4:05:32

11

111

Wiesław Wiewiórka

KASZMIR – siberian husky

Magnum Sal

4:13:55

12

104

Przemysław Szeja

BRANDO - doberman, CHILLI - doberman

Azbra

4:37:34

13

127 PK

Grzegorz Świszcz

    4:53:30

14

124PK

Jacek Maszczyk

 

z DONkiem CARLO

4:57:50

15

112

Krzysztof Wróbel

CARLO - owczarek niemiecki długowłosy

  4:57:51

16

125PK

Henryk Wójcik

 

z DONkiem CARLO

5:02:28

17

123PK

Marcin Wójcik

 

z DONkiem CARLO

5:02:30

18

114PK

Robert Wolański

    5:52:01

19

106

Janusz Pastewka

KORA - owczarek belgijski

Belgspeed

6:00:06

20

113

Dawid Brol

ADONIS - siberian husky

Travois

6:44:03

 

 PAWEŁKI KOBIETY LONG 2009

 

Numer startowy Imię nazwisko pies/psy Drużyna Czas
1
150
Aleksandra Kubica - Bończyk TAYSON - american pit bull terrier   8:18:30
2
4

Ewa Kiersznicka-Skrabek

BROSZKA - owczarek belgijski Belgspeed 9:29:50
3
1
Aleksandra Pieron RASHID - siberian husky Travois 10:01:42
4
7
Anna Chećko LUPUS - alaskan malamute   10:02:49
5
10
Barbara Mirek SAS - siberian husky Cze-mi 11:40:45
6
8
Magdalena Bergman DIANA - siberian husky, TEKILA - siberian husky   DNF
7
9
Małgorzata Krzemińska AJAKS - siberian husky, ALEX - siberian husky

Stake-out

DNF

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl