Największy cykl imprez dla właścicieli psów w Polsce.
PUCHAR POLSKI W DOGTREKKINGU

 

 

DOGTREKKING GALERIA ABC DOGTREKKERA

Jesteś tutaj: WYNIKI PUCHAR POLSKI 2010 BRENNA 2010

BRENNA 2010

BRENNA KOBIETY MID 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 61 Justyna ŻYSZKOWSKA belgspeed MATA - Owczarkowaty 03:32:48
2 70 Jolanta KAŁAT sokół IśKA - SH 03:45:14
3 63 Małgorzata PORC travois DRAKO - SH 04:08:39
4 21 Joanna KĘDZIOR malamuty SZAMAN - Alaskan Malamute 04:08:42
5 14 Anna RODO kropitjang KROPKA - Eurodog 04:21:17
6 55 Ludwina MACHAŁA prestor team GIOCONDA - Eurasier 04:45:20
7 32 Małgorzata KAJSTURA prestor team NESKA - Labrador Retriever 04:45:24
8 110 Anna CHEĆKO malamuty LUPUS - Alaskan Malamute 04:50:17
9 66 Agnieszka JARECKA amberdog SHILA - Greyster PACO - Siberian Husky 04:52:33
10 16 Jolanta BŁASZCZYK malamuty MASZA - Alasan Malamute NADIA - Coctailmix 05:27:59
11 19 Agnieszka GIZA ----- PERUN - Owczarek Niemiecki 05:34:32
12 9 Anna ROLICKA belgspeed BEMOL - Beagle EDUR - Beagle 06:10:16
13 64 Joanna PIRÓG malamuty MAMBI - Alaskan Malamute 06:32:39
14 27 Dorota LISZCZAK malamuty AYRON - Siberian Husky 06:42:52
15 47 Aldona DYDAK prestor team LARA - Mix 06:44:07
16 45 Karina TOMSZAK ----- BIM - Wielorasowiec 06:44:08
17 7 Anna KOWALSKA czarna zmorka AURA - Labrador 07:07:13
18 59 Aneta STEC  prestor team ivi-biard 07:26:43
19 72 Agnieszka KOZAKOWSKA -----   07:33:07
20 71 Aleksandra BIENIEK travois DIANA - Syberian Husky 08:03:22
21 74 Magdalena SOROKA-GABRYŚ sokół ODI - Husky 08:03:32
22 33 Katarzyna STYPA prestor team BACUś - Labrador 08:35:31
23 / 1M 34 Maria ŚWITAŁA prestor team LARA - Labrador 08:45:52
24 50 Monika WAŁĘGA colt&luki COLT - Syberian Husky 08:51:18
25 2 Małgorzata KITA cze-mi MISIA - Alaskan Malamute 09:00:39
nu 4 Iwona STEFANEK cze-mi Max-sh 00:00:00
nu 18 Magdalena BYRDZIAK malamuty HANUKI - Alaskan Malamute 00:00:00
nu 17 Aleksandra ZAWADZKA malamuty ARIS - Alaskan Malamute 00:00:00

BRENNA MĘŻCZYŹNI MID 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Team Pies / Psy Czas
1 67 Rafał SZNAPKA ----- Dobi 03:10:01
2 13 Piotr DĄBROWSKI kropitjang BIAłą - SH 03:14:01
3 43 Łukasz PTAŚ nome-rzeszów   03:31:46
4 111 Krzysztof PALUCH     03:31:46
5 57 MAriusz MOTYKA ----- NEKA - Husky Siberian 03:35:22
6 44 Sławomir KOLENKIEWICZ malamuty SURI - Alaskan Malamute 03:50:27
7 40 Robert MRÓZEK cze-mi TEQUILA - ON 03:51:24
8 12 Jan GOLEŃ kropitjang warszawa SZARA - Syberian Husky 04:00:40
9 31 Tomasz WASZKIEWICZ prestor team BAHIYYA - Owczarek Francuski Briard 04:05:22
10 58 Marcin NAGÓRSKI prestor team DRAGO - Foksterier 04:16:10
11 15 Piotr DOBROWOLSKI ----- Osa-hovawart 04:18:44
12 5 Paweł ORZECHOWSKI zbóje morfeusza RAFA - Border Collie 04:28:19
13 77 Adam MOSZYŃSKI zaginieni w akcji ASTERIX - Golden Retriever 04:54:30
14 22 Łukasz GDULA ----- SZYSZKA - Owczarek Niemiecki 05:01:32
15 62 Krzysztof PARADOWSKI ----- VIGGO - Mieszaniec 05:01:38
16 48 Grzegorz KLABISZ polarex Froda- mix 05:07:49
17 68 Grzegorz ŚWISZCZ belgspeed JACKIE - JRT 05:28:01
18/1M 24 Henryk WYSOCKI hajery SHILA - SH SISI - Sh 05:29:09
19 1 Leszek KITA cze-mi BREGO - Alaskan Malamute 05:34:48
20 25 Grzegorz KRAWCZYK ----- VADIM - Hovawart 05:41:19
21 23 Jacek GĘBAL malamuty HAGRID - Alaskan Malamute 05:43:59
22/2M 54 Jerzy BYRDZIAK ----- ORYS - ON ASTA - ON 06:11:58
23 28 Krzysztof WRÓBEL ----- CARLO - Długowłosy Owczarek Niemiecki 06:42:53
24/3M 36 Jarosław HURAS ----- RASTA - Owczarek Niemiecki 06:44:02
25 30 Robert BRYKSA belgspeed AJAS - Owczarek Belgijski 07:26:40
26 73 Tomasz KUMAŃSKI ----- hash 07:33:43
27/4M 35 Marian ŚWITAŁA prestor team IDA - Labrador 08:45:34
28 53 Rafał DOBROWOLSKI colt&luki LUKI - Syberian Husky 08:51:18
nu 3 Jacek STEFANEK cze-mi Virgo-samoyed 00:00:00
nu 39 Ryszard MRÓZEK cze-mi BROOK - AM 00:00:00
nu 112 Andrzej SKRABEK belgspeed ARAGORN - Owczarek Belgijski 00:00:00
1PK 6 Paweł WOLSKI zbóje morfeusza RAFA - 04:28:22
2PK 8 Andrzej GANDERA czarna zmorka AURA - 07:07:13

BRENNA RODZINA 2010

Miejsce Numer Imię Nazwisko Pies / Psy Czas
1 75 Michał, Radosław WŁOSIK Foksi, Rita 03:44:31
2 26 Aleksandra, Piotr WAJDA loyd-pointer, Luna-husky 03:52:25
3 46 Katarzyna, Dariusz WERNIK, WERNIK AYSHA - Alaskan Malamute 04:40:05
4 51 Monika, Piotr MALINOWSKA, MALINOWSKI ZOJA - Owczarek australijski,  05:19:44
5 52 Michał, Wiktoria JEŻEWSKI, JEŻEWSKA WIKING - Kusky 05:27:53
6 38 Kinga, Marzena GAŁUSZKA, GAŁUSZKA MISIEK - Mix husky 05:31:54
7 60 Jacek, Bożena, Karolina KRZYWOŃ, KRZYWOŃ, KRZYWOŃ ŁOWCA - Ceskoslovensky vlcak, K - 06:02:59
8 76 Anna, Małgorzata SŁAWIŃSKA, SZMACIARZ CELLO - Owczarek niemiecki długowłosy 06:16:53
9 49 Joanna, Arkadiusz BIAŁY, KLIMCZAK WARKA - Golden retriever, WARKA - Golden retriever 06:44:05
10 37 Jolanta, Krzysztof HURAS, WRONA NEGRA - Mix, ALBA - Mix 07:20:40
11 69 Beata, Tomasz GAJLIKOWSKA, KORZAŃSKI EDDI - Berneński Pies Pasterski 07:42:03
nu 41 Marcin, Grzegorz JEZIORSKI, FURDZIK   00:00:00
nu 11 Adam, Anna NATONIK, NATONIK BUENO - Syberian Husky 00:00:00
nu 79 Dorota, Agnieszka MYŚLIWY, MYŚLIWY JOLLY - Airedale Terrier 00:00:00

Sponsorzy

Oficjalni Partnerzy

Patroni Medialni

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl